Changements dans les dates des Olympiades de français

PRESSITEADE

Nii prantsuse keele olümpiaadi korraldajad kui ka Prantsuse Keele Õpetajate Selts on saanud viimastel päevadel palju küsimusi ja murekirju seoses väljakuulutatud õpetajate streigiga, mille algus on plaanitud 22. jaanuarile ehk olümpiaadi piirkonnavooru toimumise päevale.

Otsustasime lükata Moodle’is toimuva piirkonnavooru edasi täpselt ühe kuu võrra. Uus kuupäev on 22. veebruar kell 10–11. Juhul, kui streik jäetakse ära, jääb uus kuupäev ikka kehtima. Olümpiaadile registreerimine pikeneb ja uus tähtaeg on 18. veebruar. Need, kes on olümpiaadile juba registreerunud, ei pea end uuesti kirja panema.

Samamoodi lükkub edasi vabariikliku vooru toimumisaeg – uus kuupäev on 18. märts. Võitjate autasustamine ei toimu samal päeval, vaid Frankofoonia päeva tähistamise raames 23. märtsil Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis. 

Prantsuse keele õpetajate selts toetab teistest linnadest saabujate sõidukulusid läbi mikroprojektide fondi . Soovist tuleb eelnevalt teatada aadressile prantsuseopetajad@gmail.com, samuti saab samalt aadressilt küsida lisainfot. Vabariikliku vooru tulemused lisatakse teaduskooli lehele https://teaduskool.ut.ee/et/olumpiaadisusteem/prantsuse-keel.

Merilyn Meristo, PhD
Prantsuse keele olümpiaadi korralduskomitee juht
Tallinna Ülikool